ua ru
GERTRUDE+GASTON

Товари GERTRUDE+GASTON для жінок

Gertrude + Gaston – це обожнювана французами марка, створена в 2008 році. Одяг цього бренду часто з'являється у французьких фотозйомках, журналах і навіть фільмах.
Назва Gertrude + Gaston символізує сталий вираз, який з давніх часів використовується у Франції: так називають пару, яка в курсі всіх модних тенденцій. Творці бренду описують себе наступним чином: "Персонажі Гертруда і Гастон мають сильний характер, не бояться будь-якої пори року, тому що завжди знають, що їм слід надіти. Також вони можуть подорожувати в часі — їх неповторний інноваційний стиль з'являється на стику століть". Даний бренд – це зустріч двох різних, але взаємодоповнюваних темпераментів. Гертруда – це почуття, любов до моди, пристрасть до одягу, дух витонченості. Гастон – це розум, пошук і впровадження технічних, практичних та інноваційних матеріалів. Gertrude + Gaston підтверджують, що  прагнуть крокувати в ногу з часом, за допомогою свого слогану: «WE ARE TOMORROW».
Відмінними рисами даного бренду є: передовий досвід в області комфорту, стилю і технічності; гармонійне поєднання ретро і футуристичного стилів; тонкі комбінації розрізів, кольорів і високотехнологічних матеріалів; акцент на якості тканин і крою; увага до дрібних деталей.
В інтернет-магазині Status представлені унікальні пуховики, на яких обов'язково зупиниться погляд модних і міських клієнтів, що мають неперевершене почуття стилю.
Показать: Нове Ціна ↓ Ціна ↑
fall winter 23/24
Пуховик з капюшоном
16610 грн 13290 грн
fall winter 23/24
Пуховик з капюшоном
22300 грн 17840 грн
Доступні розміри
Вхід
Підтвердіть підписку
На адресу відправлено листа з посиланням для підтвердження підписки