ua ru

Питання / Відповіді

Ні. Асортимент інтернет-магазину і офлайн магазину STATUS ідентичний. Різниця полягає лише в тому, що в інтернет-магазині представлені колекції брендів обох офлайн магазинів. Це дає вам велику свободу вибору.
Ви можете зробити замовлення в інтернет-магазині STATUS в будь-який час і в будь-який день тижня. Менеджери інтернет-магазину працюють з 11:00 до 18:00 з понеділка по неділю.
Ви можете замовити для примірки до 5 одиниць товару на відділення «Нова Пошта». Для вашої зручності ми можемо відправити вибрані товари окремими посилками. Це дозволить вам повернути тільки той товар, який не підійшов,  не повертаючи всі одиниці замовлення.
Ви можете додати в замовлення до 5 одиниць товару для примірки.
Незалежно від обраного способу доставки, при отриманні ви можете розпакувати і оглянути товари. Якщо з якихось причин товари в замовленні вам не підійшли, ви можете не оплачувати товар і доставку, а передати його назад з кур'єром або зворотньою посилкою з відділення компанії «Нова Пошта». Якщо ви вирішили повернути товар після його отримання, це можна зробити згідно з умовами Обміну і повернення.
Знижки на асортимент інтернет-магазину можливі в періоди розпродажів. Товари, на які поширюється дія знижки, ви можете знайти в розділі SALE.
Якщо ви виявили будь-який дефект товару, ви можете його повернути. Ми обміняємо його на аналогічний, за умови, що він буде в наявності. Для уточнення деталей процедури обміну ви можете звернутися до менеджера інтернет-магазину. Додаткові знижки в разі виявлення дефекту не передбачені.
Термін гарантії на товар залежить від його категорії. Як правило, це 30 - 60 днів. Якщо вас цікавить інформація по конкретному товару, ви можете уточнити її у менеджера інтернет-магазину.
Так, ви можете повернути або обміняти товар, який з яких-небудь причин вам не підійшов, за умови збереження його товарного вигляду, упаковки, етикеток і товарної накладної. Для цього ознайомтеся детальніше з процедурою Обміну і повернення.
Кольори всіх товарів каталогу інтернет-магазину STATUS відповідають оригінальним, але передача кольору залежить від налаштувань екрану.
На даний момент ми доставляємо замовлення тільки по території України.
Багато торгових марок переносять виробництво своїх товарів або окремих груп товарів у Китай, що ніяк не позначається на їхній якості. Виробникам важлива їх репутація, саме тому вони контролюють не тільки процес виробництва на всіх його етапах, а й відповідність товарів стандартам якості.
Колір товару не впливає на його вартість. Можливо, ви порівнювали моделі з різних колекцій, що стало причиною відмінності в ціні.
Зміна вартості товару може бути пов'язана з тим, що акція вже закінчилася. Ви можете придбати товар тільки за ціною, дійсною на поточний момент.
На жаль, оплата товару частинами неможлива. Це пов'язано з тим, що подібного роду операції не можна провести через касу, так як це суперечить законодавству України і унеможливлює процедуру повернення, якщо в ній виникне необхідність.
Оплата замовлення можлива тільки в національній валюті. Ви можете оплатити замовлення не гривневою банківською карткою за умови активації послуги конвертації валют.
На даний момент такий спосіб оплати недоступний.
Якщо під час проведення онлайн-платежу система видала помилку, треба запитати у співробітника вашого банку причину, по якій це відбулося. Менеджер інтернет-магазину STATUS може повторно відправити вам посилання для оплати замовлення онлайн.
Так звісно. Для цього вам потрібно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину, який уточнить всі необхідні деталі для оформлення рахунку-фактури.
Вхід
Підтвердіть підписку
На адресу відправлено листа з посиланням для підтвердження підписки